KONST / Litografier / Färglitografi 13038376
*
nr 1303 8376
Don Eddy
(f. 1944), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/150, oramat löst blad. Bladets mått: 57x69 cm
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 januari 2020
kl 18:11:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/1 11:38:58
1
300 kr
27/1 14:36:48
2
Vinnande bud
27/1 18:04:35
3
400 kr
27/1 18:04:35
2
450 kr (Budbetjänt)
27/1 18:06:11
3
500 kr
27/1 18:06:11
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk don eddy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad usa
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:37
-
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:21
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:45
*
Don Eddy
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Läs om budbetjänten
nr 1303 8376
Don Eddy
(f. 1944), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/150, oramat löst blad. Bladets mått: 57x69 cm
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 januari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/1 11:38:58 | 1 | 300 kr |
27/1 14:36:48 | 2 | Vinnande bud |
27/1 18:04:35 | 3 | 400 kr |
27/1 18:04:35 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
27/1 18:06:11 | 3 | 500 kr |
27/1 18:06:11 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk don eddy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad usa
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:37 -
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:21 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:35 -
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:45